Novinky
Autorizovaný servis náprav BPW
Truckservis Chomutice se od října 2018 stal autorizovaným servisem náprav, pérování a všech výrobků společnosti BPW. Nyní nás můžete využít při záručních opravách. Naši technici jsou proškoleni přímo od BPW a vlastníme všechny potřebné přípravky pro servis těchto produktů.
01.10.2018
Ražba VIN náhradní technologií
Nově nabízíme ražbu VIN (Výrobní Identifikační Číslo) a individuální ražby nápisů do kovů. Ražba VIN je prováděna na profesionálním přístroji vhodném pro tento účel. Ražba VIN náhradní technologií a znehodnocení starého VIN je po telefonickém objednání zpravidla na počkání (cca 1hod.). Kontakt: Jan Dostál, telefon 724 043 353 Cena: 1 500,- Kč bez DPH.
01.07.2018
Volné pracovní místo
Společnost Truckservis Chomutice přijme automechanika nákladních vozidel. Jedná se o jednosměnný provoz. Pracovní doba po – pá 7,00 – 16,00. Místo výkonu práce Chomutice. Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně na adrese Chomutice 5b, telefonicky (p. Dostál 724 043 353) nebo zaslat životopis na dostal.chomutice@seznam.cz   Nabízíme: pravidelný plat až 30 000 + odměny (domluvou dle předchozí praxe a zkušeností, vše oficiálně), příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou, práce v malém kolektivu, čisté a moderní pracovní prostředí, pracovní oděv + údržba, odborná školení, možnost přesčasových hodin s příplatkem.   Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B, C.
10.10.2017
Autorizovaný sevis Panav
Firma Truckservis Chomutice se stala autorizovaným servisem výrobce návěsové a přívěsové techniky PANAV. Nyní u nás máte možnost provádění garančních prohlídek a oprav. Jsme schopni servisovat všechny výrobky značky PANAV.    
02.07.2017
Autorizovaný servis Schmitz Cargobull
V dubnu letošního roku se naše firma díky své specializaci a vysokými kvalitami služeb, stala jedním ze 16 autorizovaných servisů Schmitz Cargobull v České republice.
04.05.2017
Provádíme rovnání rámů havarovaných nákladních vozidel. Rovnání probíhá na rovnací stolici Josam. Pro měření rámů používáme laserovou geometrii. V případě nutnosti bodového ohřátí používáme indukční ohřev. Při tomto ohřívání nedochází ke změně vlastnosti materiálu.  
20.11.2016
Čištění katalyzátorů a DPF
Novou službou našeho Truck servisu je navázíní spolupráce s firmou F.T.G. spol. s r.o., která pro nás zajištuje čištění katalyzátorů v nejlepší možné kvalitě. Po vyčištění je průchodnost katalyzátoru na úrovni nového dílu. V našem Truck servisu Vám provedeme důkladnou diagnostiku katalyzátoru a doporučíme čištění včetně demontáže a montáže dílu. Po čištění dostanete protokol o renovaci včetně fotodokumentace. Neváhejte využít naši novou službu, ať nemusíte platit za nový drahý díl.
10.03.2015
Diagnostika MAN CATS II
NOVINKA - V únoru jsme zakoupili originální diagnostiku na vozidla MAN CATS II. Dále pak program MAN Wis a MAN Tis (katalog ND a dílenské příručky pro vozidla MAN), a také různé originální speciální přípravky pro ulehčení a urychlení naši práce. Stále rozšiřujeme služby pro spokojenost našich zákazníků.
27.02.2014
S hrdostí oznamujeme, že jsme pořídili speciální lis na svislé čepy nákladních vozidel. Pomoci tohoto lisu o síle 75tun můžeme vylisovat i nalisovat svislé čepy přímo na vozidle bez demontáže nápravy z vozidla.
22.09.2013
Nová služba - pronájem návěsové sklápěcí soupravy
Naše firma rozšířila nabídku služeb o pronájem návěsové sklápěcí soupravy. Tato souprava je vhodná pro převoz zemědělských komodit jako např, obilí, řepa atd.    Více info na tel.: +420 724 043 353 
22.09.2013
Nová webová prezentace
Spustili jsme pro Vás nové stránky naší společnosti. Doufáme, že se Vám budou líbit a nejdete zde veškeré potřebné informace. 
28.06.2013

Služby

V našem Truck servisu nabízíme spoustu služeb. Vše je prováděno proškolenými zaměstnanci na profesionální úrovni. Pracujeme se špičkovým vybavením a originálními přípravky. Služby neustále rozšiřujme.

 • specializace DAF, VOLVO, MAN, SCHMITZ, SAF, BPW, WABCO, KNORR a HALDEX
 • originální diagnostika VOLVO VCADS Pro, DAF DAVIE XDc, MAN Cats II 
 • oprava nákladních vozidel a přípojné techniky
 • opravy motorů, převodovek, diferenciálů
 • příprava a zajištění STK
 • diagnostika: VOLVO, DAF, MAN, WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX a TEXA (multifunkční diagnostika)
 • servis: vzduchotechniky KNORR-BREMSE, WABCO, HALDEX
 • opravy elektro instalací vozidel i přívěsů
 • klempířské a lakýrnické práce
 • opravy vozidel po havárii
 • opravy náprav BPW, SAF, SMB, ROR, MERCEDES BENZ, SCHMITZ atd.
 • pravidelná servisní činnost - výměny olejů a filtrů, kontroly vozidel, atd.
 • opravy a plnění klimatizací
 • provádíme výjezdy k nepojízdným vozidlům - mobilní servis
 • montáž doplňků
 • zajištění odtahu vozidel
 • laserová geometrie náprav a rámů Josam laser AM
 • opravy systému AD BLUE Volvo,Renault, Daf, Man
 • rovnání rámů

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

lis na svislé čepy
Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -