Novinky
Volné pracovní místo
Společnost Truckservis Chomutice přijme automechanika nákladních vozidel. Jedná se o jednosměnný provoz. Pracovní doba po – pá 7,00 – 16,00. Místo výkonu práce Chomutice. Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně na adrese Chomutice 5b, telefonicky (p. Dostál 724 043 353) nebo zaslat životopis na dostal.chomutice@seznam.cz   Nabízíme: pravidelný plat až 30 000 + odměny (domluvou dle předchozí praxe a zkušeností, vše oficiálně), příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou, práce v malém kolektivu, čisté a moderní pracovní prostředí, pracovní oděv + údržba, odborná školení, možnost přesčasových hodin s příplatkem.   Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B, C.
10.10.2017
Autorizovaný sevis Panav
Firma Truckservis Chomutice se stala autorizovaným servisem výrobce návěsové a přívěsové techniky PANAV. Nyní u nás máte možnost provádění garančních prohlídek a oprav. Jsme schopni servisovat všechny výrobky značky PANAV.    
02.07.2017
Autorizovaný servis Schmitz Cargobull
V dubnu letošního roku se naše firma díky své specializaci a vysokými kvalitami služeb, stala jedním ze 16 autorizovaných servisů Schmitz Cargobull v České republice.
04.05.2017

Pronájmy návěsů

Nabízíme k pronájmu plachtové návěsy SCHMITZ. Pronájem může být krátkodobý nebo dlouhodobý. Jedná se o návěsy v různém provedení. Máme k dispozici klasické, i v provedení lowdeck včetně návěsů typu VARIOS (možnost zapřáhnout za tahač s výškou točnice od 950 mm až do 1150 mm).

Nabízíme možnost vybavit návěsy dle potřeb zákazníka - kasliky, soudky na vodu, paletové koše, Al latě atd.

Cena měsíčního pronájmu zahnuje plný servis návěsu, povinné ručení, havarijní pojištění a silniční daň. Všechny návěsy jsou v bezvadném technickém stavu.

Krátkodobý pronájem

  • od 1 dne
  • cena nájmu od 700 kč/den

Dlouhodobý pronájem

  • od 1 měsíce
  • cena nájmu od 15.000 kč/měsíc


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -