Novinky
Volné pracovní místo
Společnost Truckservis Chomutice přijme automechanika nákladních vozidel. Jedná se o jednosměnný provoz. Pracovní doba po – pá 7,00 – 16,00. Místo výkonu práce Chomutice. Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně na adrese Chomutice 5b, telefonicky (p. Dostál 724 043 353) nebo zaslat životopis na dostal.chomutice@seznam.cz   Nabízíme: pravidelný plat až 30 000 + odměny (domluvou dle předchozí praxe a zkušeností, vše oficiálně), příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou, práce v malém kolektivu, čisté a moderní pracovní prostředí, pracovní oděv + údržba, odborná školení, možnost přesčasových hodin s příplatkem.   Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B, C.
10.10.2017
Autorizovaný sevis Panav
Firma Truckservis Chomutice se stala autorizovaným servisem výrobce návěsové a přívěsové techniky PANAV. Nyní u nás máte možnost provádění garančních prohlídek a oprav. Jsme schopni servisovat všechny výrobky značky PANAV.    
02.07.2017
Autorizovaný servis Schmitz Cargobull
V dubnu letošního roku se naše firma díky své specializaci a vysokými kvalitami služeb, stala jedním ze 16 autorizovaných servisů Schmitz Cargobull v České republice.
04.05.2017

O nás

Naše firma vznikla v roce 1991. V té době jsme provozovali výhradně nákladní dopravu. Postupem času, pro potřeby vlastních vozidel, jsme vybudovali servis, díky kterému jsme získali spoustu zkušeností. Později jsme firmu přeorientovali z nákladní autodopravy na servis nákladních vozidel. Rozšířili jsme naše servisní prostory a s tím i nabídku poskytovaných služeb. Veškeré služby jsou prováděny proškolenými zaměstnanci na profisionální úrovni. Více o našich službách naleznete zde.

Do budoucna plánujeme další výrazné rozšíření jak našich prostor, tak i poskytovaných služeb.

Doufáme, že Vám naše stránky poskytnou dostatek informací o naších službách a těšíme se na Vaší návštěvu.

Školení a certifikáty

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Naše dílny

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Areál

Image 0 -